منو
هواداران فیسبوک | عضویت خبرنامه
پیشنهادی
آموزش اسکچاپ

آموزش SketchUp Pro با زیرنویس فارسی

مجموعه نقشه اتوکد معماری مجتمع

پکیج دانلود نقشه اتوکد ساختمان های مسکونی ۱

دانلود نقشه اتوکد مجتمع تجاری

پکیج دانلود نقشه اتوکد مجتمع تجاری ۱

دانلود نقشه اتوکد

دانلود نقشه اتوکد طراحی پلان مجتمع مسکونی (۲)

دانلود پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی

دانلود پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی

آموزش اسکیس و راندو
آرشیو مجله معماری

پایان نشستن، شروع تفکر کاربردی

بازدید : 313

پرده اول پایان نشستن، شروع تفکر کاربردی اریک ریتولد، یکی از موسسان متکی بر کارایی-هنر-معماری ریتولد امستردام (RAAAF)، از خطرات دفاتر مدرن صحبت می کند. با ساختن تاسیساتی که با بدن انسان تطابق بیشتری دارد، ریتولد و تیمش به این امید هستند که فضای محیط کاری را به منطقه ای تغییر دهند که اجازه ی پیشرفت بهره وری و زندگی سالم در سال ۲۰۲۵ داشته باشد.

پایان نشستن عنوانی که وب سایت architectmagazine.com به این گزارش اختصاص داده است ، با وجود اینکه فیلم به زبان اصلی است اما حرفی بزرگ در معماری داخلی و ایده های نو   ومتفکرانه و خلاقانه برای زدن دارد ، ابزاری ساده در کنار ساختاری که توجه هر مخاطبی را به خود جلب میکند “توجه به کاربرد محیط”

پرده دوم استفاده از نور به منظور برجستگی و اهمیت در کنار همان سادگی پرده اول ، به ما نشان دادند که استفاده از رنگ و جلا همیشه بهترین راهکار نیست ظاهرا ظاهری ساده در آینده پرطرفدارتر خواهد بود که البته تصور صحت این ادعا هم دور از ذهن نیست . انسان امروز در دنیای پر هیاهوی اطراف نیاز به آرامش را در خود احساس میکند و یک طراح میتواند این آرامش را رقم بزند .

پرده دوم دکوراسیون داخلی فروشگاهی 

صاحب مغازه ی کفش فروشی در ابتدای تاسیس شغل خود بود،  فضایی به مساحت ۱۳ مترمربع اجاره کرده بود.بعد از اجاره ی مغازه فهمید که فضا کوچک  است و مجبور به اجاره ی فضایی بزرگتر می شود.بدون وجود حق انتخاب های زیادی، او تصمیم گرفت از همین فضا بهترین استفاده را بکند.چنین موقعیتی ملزم طراحی های ما برای این فضاست تا محیطی اقتصادی فراهم آوریم.تحت این شرایط، ما قفسه کفش هایی را در نظر می گیریم متحرک، خود ایستا و تا شونده (جمع شو).این ها ابزاری هستند به جای قفسه های ثابت  که روی دیوار نصب می شوند. این ابزار اجازه می دهد که فضا به فضایی بزرگتر تبدیل شوند، با این روش تلفات فضا به حداقل می رسند

برای دیدن تصاویر در اندازه واقعی بر روی آن کلیک کنید

Praxis_d'Studio03 (1)

Jin_Fengzhe04 (1)

Jin_Fengzhe05 (1)

Jin_Fengzhe06 (1)

Jin_Fengzhe02 (1)

plan (1)

re-assembly (1)

Praxis_d'Studio07 (1)

دانلود


http://s1.icivil.ir/dlserver/civil92/fileonline-thb.gif
راهنمای دانلود از سایت
اگر نمی دانید چطور باید دانلود کنید
آرشیو مجله معماری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *